FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7753240
nr 775 3240
CHAIRS
one pair, peasant, wear, damages.
Ett par, Allmoge
Condition: slitage, skador
SEK 550
Monday September 3 2012
at 17:15:13
200 kr
150 kr
500 kr